Hledám

spolupracovníky

Junior IT specialista/programátor

Náplň práce

Transformace, jednoduché analýzy a reporty a přesuny dat klientů pomocí jednorázových i znovu použitelných skriptů.
Programování jednoduchých webových rozhraní pro práci s daty klienta nad jeho informačními systémy.
Rozvoj extranetu k partnerskému informačnímu systému.

Požadavky

 - SŠ ukončená nebo VŠ student - lépe 3. a vyšší ročník - technického směru (IT/elektro/matematika,...)
 - nadšení v IT a programování
 - orientace v prostředí OS Linux - není nutná znalost administrace
- ale nepřátele RedHatu a derivátů nechceme ;-)
 - PHP - mírně pokročilý
- základy OOP (třída, objekt, dědění) bez návrhových vzorů
 - AJ na úrovni čtení dokumentace
 - schopnost samostatně hledat technická řešení na internetu (google)
 - dochvilnost a schopnost dodržovat termíny

Výhodou

 - znalost základních principů databází
 - znalost Nette
 - znalost HTML a CSS

Nabízíme

 - 150-250Kč/h DPP s možností přechodu na pracovní smlouvu
 - práce v centru Prahy v příjemném prostředí Starého města
 - variabilitu zadání pracovních úkolů
 - pracovní doba dle domluvy

Benefity

 - malá firma, kopec srandy (jen v pracovních přestávkách ;-) )
 - později služební telefon